Najlepszy kolagen - ranking

Na rynku spotkamy kolagen w wielu formach. Warto zastanowić się nad wyborem właściwego suplementu diety, który przełoży się na polepszenie kondycji naszych stawów, włosów, paznokci oraz skóry. Kolagen odpowiedzialny jest za elastyczność naszej skóry, wspomaga odnowę biologiczną komórek. Kolagen w naszym organiźmie wytwarzany jest do 25 roku życia. Jak w takim razie uzupełnić niedobory i podudzić organizm do produkcji drogocennego białka? 

Kolagen - zastosowanie

Kolagen jest niezwykle elestycznym i wytrzymałym białkiem. Chroni nasze narządy wewnętrzne, broni układ odpornościowy przed drobnoustrojami, komórkami rakowymi czy toksynami. Zapewnia skórze możliwość odnowy biologicznej i odpowiedni poziom nawilżenia, co za tym idzie eliminuje przedwczesne powstawanie zmarszczek. Aż 60% białek skóry to kolagen. 

Kolagen - suplement

Kolagen można przyjmować w formie tabletek, płynów lub stosować go zewnętrznie na skórę. Poddaliśmy analizie 5 suplementów diety. Wyniki i nasze spostrzeżenia poniżej w przygotowanym rankingu. 

Kolagen - ranking

Sprawdź, po które produkty warto sięgnąć by zauważyć znaczącą poprawę kondycji całego organizmu. Tworząc ranking wzięliśmy pod uwagę stosunek jakości do ceny, typ kolagenu oraz sposób jego pozyskiwania. 

1. DuoLife Collagen - kolagen do picia
 

 

DuoLife Collagen to nasz niewątpliwy zwycięzca. Skoncentrowana formuła, wzbogacona dodatkowo antyoksydantami dba o jędrność i nawilżenie naszej skóry zapobiegając pierwszym oznakom starzenia. Naturalny kolagen morski zapewnia ochronę chrząstki stawowej zwiększając produkcję mazi międzykostnej. Ekstrakt z aceroli (w któym znajduje się dużo witaminy C) pozwala na maksymalne wniknięcie do naszego organizmu białka kolagenowego. 

 

 

2. Class a Collagen Kolagen w tabletkach

 

Suplement diety zawierający kolagen rybi oraz kwas hialuronowy. Formuła wzbogacona o witaminy E i C, wyciąg z pestek winogron, selen, cynk i biotynę. Kwas hialuronowy w połączeniu z kolagenem zapobiegają utracie jędrności skóry. Zawarty kompleks witamin dba o zdrowe włosy i paznokcie. 

 

 

3. Kolagen Platinum Colway – kolagen na twarz

 

Preparat dba o skórę od zewnątrz. Przeznaczony do stowowania na obszar twarzy. Bezpieczny w użytkowaniu, dba o odpowiednie nawilżenie skóry, pobudzając ją do produkcji własnego kolagenu. 

 

 

4. Kolagen NTC - formuła żelowa

Kolagen aktywny w postaci żelu z kwasem hialuronowym i melaniną. Nanocząsteczki tripokolagenu wspomagają odnowę komórek, wygładzają i nawilżają. Skutecznie spowalnia objawy starzenia. Niestety jak to kosmetyk przeznaczony do konkretnej partii ciała, nie wspomaga organizmu od wewnątrz co w przypadku niedoborów kolagenu jest bardzo wazne. 

 

 

 

5. Olimp - kolagen na stawy

 

W tabletkach od firmy Olimp znajdziemy hydrolizat kolagenu, magnez, wapń oraz witaminę B6 i C. Przeznaczony dla osób chcących wzmocnić stawy i ścięgna. 

 

 

PODSUMOWANIE

Kolagen z firmy Duolife to kompleksowy preparat i zarazem najlepszy wybór. Działa od wewnątrz dbając o stawy jak i przynosząc korzyści na zewnątrz ciała min. nawilżona cera, zdrowe włosy. Warto poddać swój organizm suplementacji dobrej jakości kolagenem już po 26 roku życia by zachować nie tylko młody wygląd ale co najwazniejsze kondcycję i sprawność. 

Story Page